novinka
Sada bezpečných žacích břitů - oboustranné ostří
Originální žací břity Husqvarna jsou vyrobeny z tvrzené uhlíkové oceli pro extra odolnost a splňují všechny požadované bezpečnostní normy a zajišťují čistý střih a zdravější trávník. Pro větší bezpečnost se žací břity, pokud se dotknou nějakého… (pokračovat ve čtení)
1 990 Kč
1 644,63 Kč bez DPH
produkt nelze zakoupit online
Popis produktu
Originální žací břity Husqvarna jsou vyrobeny z tvrzené uhlíkové oceli pro extra odolnost a splňují všechny požadované bezpečnostní normy a zajišťují čistý střih a zdravější trávník. Pro větší bezpečnost se žací břity, pokud se dotknou nějakého předmětu, sklopí zpět do žacího disku, což umožňuje bezpečnou manipulaci. Žací břity jsou součástí naší široké řady vysoce kvalitního příslušenství Automower® a jsou vhodné pro všechny robotické sekačky Husqvarna Automower® a Husqvarna Ceora™.Parametry produktu
| Materiál: | Uhlíková ocel |
|---|---|
| Počet nožů v balení: | 45 |
| Počet řezných hran: | 2 |
| Rozměry výrobku, délka: | 4 cm |
| Rozměry výrobku, šířka: | 2 cm |
| Rozměry výrobku, výška: | 0 cm |
| Tvrdost hrany (HRC): | 58 |
| WEEE Classified: | No |