Parametry produktu
| Barva: | Černá |
|---|---|
| EAN: | 7 333 377 887 923 |
| Hmotnost, kg: | 43 kg |
| Počet kartáčků v balení: | 10 |
| Rozměry výrobku, délka: | 9 cm |
| Rozměry výrobku, šířka: | 4 cm |
| Rozměry výrobku, výška: | 9 cm |
| WEEE Classified: | No |
| Barva: | Černá |
|---|---|
| EAN: | 7 333 377 887 923 |
| Hmotnost, kg: | 43 kg |
| Počet kartáčků v balení: | 10 |
| Rozměry výrobku, délka: | 9 cm |
| Rozměry výrobku, šířka: | 4 cm |
| Rozměry výrobku, výška: | 9 cm |
| WEEE Classified: | No |