Husqvarna Snow thrower - ARST4100Qv1
Obj. č. 596289301
Highly effective, heavy-duty dual-stage snow thrower with large capacity.
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
84 990 Kč
70 239,67 Kč bez DPH
Parametry produktu
| EAN: | 7 391 883 982 303 |
|---|---|
| Hmotnost, kg: | 93 kg |
| Nastavení úhlu, levý: | 117 ° |
| Nastavení úhlu, pravý: | 117 ° |
| Pracovní šířka, cm: | 100 cm |
| Systém pohonu: | Belt |
| Typ vyhazovacícho mechanizmu: | Dvoustupňový |
| Výška sání: | 55 cm |
| WEEE Classified: | No |