novinka
Husqvarna TC 220T
- Šířka záběru, cm:
- 108 cm
Zahradní traktor TC 220T je skvělou volbou pro snadnou údržbu větších ploch. Kombinuje pohodlnou jízdu s efektivním sečením, a zajistí vám uklizený a skvěle vypadající trávník. Snadno dostupné ovládací prvky, páčky, rychle nastavitelné sedadlo a… (pokračovat ve čtení)
skladem 1 kusů
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 1. 5. 2026
129 990 Kč
137 990 Kč
107 429,75 Kč bez DPH
Popis produktu
Zahradní traktor TC 220T je skvělou volbou pro snadnou údržbu větších ploch. Kombinuje pohodlnou jízdu s efektivním sečením, a zajistí vám uklizený a skvěle vypadající trávník. Snadno dostupné ovládací prvky, páčky, rychle nastavitelné sedadlo a boční madlo přispívají k vysokému pohodlí a dobré ergonomii. Stejně tak tempomat, který vám umožní odpočinout si při sekání velkých ploch bez překážek. Velký sběrný koš znamená delší nepřerušované sečení, než bude nutné ho vysypat. Vyprazdňování koše se provádí bez námahy pomocí asistenta vyprazdňování koše, který se ovládá uvolňovací pákou. Žací ústrojí o šířce 108 cm nabízí vynikající výkon při sečení. Nastavení výšky sečení s pomocí pružin snižuje námahu obsluhy.Funkce motoru, jako jsou automatický sytič, olejový filtr a dvouválec, a robustní konstrukce s litinovými předními nápravami zajišťují spolehlivý a odolný výkon. ROS systém pro jízdu vzad se zapojeným žacím ústrojím se aktivuje tlačítkem Start. Minimalizuje se tak riziko náhodného použití této funkce.
K dispozici je také kryt kartáče pro ochranu přední části.
Parametry produktu
| Antiskalpovací kolečka: | 4 |
|---|---|
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 14 kW |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 806 g/kWh |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 84 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 100 dB(A) |
| Materiál sedadla: | PU |
| Název motoru: | HV 708AE |
| Olejový filtr: | Ano |
| Počet válců: | 2 |
| Počítadlo provozních hodin: | Digitální |
| Pojezd: | Ovládaný 2 pedály |
| Přednastavené otáčky, ot./ min: | 2 800 ot./min |
| Přední ochrana: | Přední nárazník |
| Přední váleček: | Ne |
| Rozměry pneumatiky, přední: | 15x6-6 |
| Rozměry pneumatiky, zadní: | 20x10-8 |
| Rychlost dopředu, max.: | 10 km/h |
| Rychlost dozadu, max.: | 6 km/h |
| Sběrný koš: | Součást dodávky |
| Šířka záběru, cm: | 108 cm |
| Typ převodu / náhonu: | Hydrostatický |
| Typ sedadla: | Standardní |
| Typ volantu: | Ergonomický - měkký potah |
| Výrobce motoru: | Husqvarna |
| Výrobce převodovky: | Tuff Torq |
| Výška opěradla sedadla: | Středně vysoké |
| Výška sečení, max., mm: | 105 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 25 mm |
| Výstupní výkon: | 14 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Základní stroj, délka, cm: | 271 cm |
| Základní stroj, výška, cm: | 112 cm |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdvihový objem válce: | 708 cm³ |
| Značka motoru: | Husqvarna |