Nastavitelná řídící rukojeť
Nastavitelná řídící rukojeť pro nejlepší pracovní polohu.
Obj. č. 967100803
Lehký, všestranný kultivátor pro kultivaci a zušlechťování pozemků o velikosti zahrady, sázení stromů nebo keřů nebo vyorávání brázd pro rostliny. Robustní, odolná konstrukce a řetězový převod zajišťují delší životnost, zatímco přední rotující hroty… (pokračovat ve čtení)
na prodejně 24. 4. 2026
doručení k zákazníkovi 28. 4. 2026
Nastavitelná řídící rukojeť pro nejlepší pracovní polohu.
Pro snadné skladování a přepravu.
Snadno seřiditelná opěrná/smýkací tyč pro udržení rovnováhy v různých pracovních podmínkách.
Usnadňuje přepravu. V průběhu používání se snadno nadzvedne.
Přemění kultivátor na odmechovač.
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 27 000 g |
|---|---|
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 1 kW |
| EAN: | 7 392 930 330 757 |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 770 g/kWh |
| Gumová kola: | Not available |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 82 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 27 kg |
| Název motoru: | R80 |
| Objem palivové nádrže: | 2 l |
| Počet hrotů: | 6 |
| Počet převodových stupňů vpřed: | 1 |
| Počet převodových stupňů vzad: | N/A |
| Pracovní hloubka, cm: | 15 cm |
| Pracovní šířka: | 46 cm |
| Pracovní šířka, cm: | 46 cm |
| Přednastavené otáčky, ot./ min: | 3 150 ot./min |
| Průměr pružného hrotu: | 225 mm |
| Rychlost otáčení (min/max) max.: | 140 ot./min |
| Rychlost otáčení (min/max) min.: | 140 ot./min |
| Spotřeba paliva: | 450 g/kWh |
| Transportní kolečko/a: | 2 |
| Typ kultivátoru: | Přední hroty |
| Typ převodu / náhonu: | Řetězová/Manuální |
| Typ vzduchového filtru: | Pěnový |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdroj napájení: | Benzínové |
| Zdvihový objem válce: | 79 cm³ |