Ochranný kryt proti poškození rostlin
Chrání rostliny vně pracovní plochy před poškozením.
Obj. č. 967100901
Lehký, snadno ovladatelný robustní kultivátor se všemi základními funkcemi, poháněný výkonným motorem se snadným startováním. Je vybaven nastavitelnou sklopnou rukojetí, dvojitými držadly a transportním kolečkem pro snadnou přepravu. Opěrná tyč… (pokračovat ve čtení)
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
Chrání rostliny vně pracovní plochy před poškozením.
Usnadňuje manipulaci a ovládání.
Minimalizuje rozmetání nečistot od rotujících nožů.
Výkonný, snadno startovatelný motor s ventilovým rozvodem OHV.
Ergonomická řídící rukojeť se snadno přístupnými ovládacími prvky
Snadno seřiditelná opěrná/smýkací tyč pro udržení rovnováhy v různých pracovních podmínkách.
Usnadňují zvedání a přepravu.
Usnadňuje přepravu. V průběhu používání se snadno nadzvedne.
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 46 000 g |
|---|---|
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 4 kW |
| EAN: | 7 391 736 238 489 |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 933 g/kWh |
| Gumová kola: | Not available |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 82 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 46 kg |
| Název motoru: | R180 |
| Objem palivové nádrže: | 4 l |
| Počet hrotů: | 4 |
| Počet převodových stupňů vpřed: | 1 |
| Počet převodových stupňů vzad: | 1 |
| Pracovní hloubka, cm: | 25 cm |
| Pracovní šířka: | 60 cm |
| Pracovní šířka, cm: | 60 cm |
| Přednastavené otáčky, ot./ min: | 3 600 ot./min |
| Průměr pružného hrotu: | 320 mm |
| Rychlost otáčení (min/max) max.: | 104 ot./min |
| Rychlost otáčení (min/max) min.: | 104 ot./min |
| Spotřeba paliva: | 395 g/kWh |
| Transportní kolečko/a: | 1 |
| Typ kultivátoru: | Přední hroty |
| Typ převodu / náhonu: | Řetězová/Manuální |
| Typ vzduchového filtru: | Filtr vzduchu napuštěný olejem |
| Výstupní výkon: | 4 kW |
| Výstupní výkon: | 4 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdroj napájení: | Benzínové |
| Zdvihový objem válce: | 179 cm³ |