Nastavitelná řídící rukojeť
Nastavitelná řídící rukojeť pro nejlepší pracovní polohu.
Obj. č. 970652801
TR 348 je lehký, kompaktní a snadno ovladatelný kultivátor s pracovním záběrem 48 cm, který nabízí skvělý výkon a odolnost. Je vybavený vysoce kvalitní převodovkou a spirálovými radličkami.
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
Nastavitelná řídící rukojeť pro nejlepší pracovní polohu.
Snadno seřiditelná opěrná/smýkací tyč pro udržení rovnováhy v různých pracovních podmínkách.
Minimalizuje rozmetání nečistot od rotujících nožů.
Usnadňuje manipulaci a ovládání.
Ergonomická řídící rukojeť se snadno přístupnými ovládacími prvky
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 71 000 g |
|---|---|
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 4 kW |
| EAN: | 7 333 377 090 088 |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 933 g/kWh |
| Gumová kola: | Včetně |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 83 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 71 kg |
| Název motoru: | R210 |
| Objem palivové nádrže: | 4 l |
| Počet hrotů: | 4 |
| Počet převodových stupňů vpřed: | 2 |
| Počet převodových stupňů vzad: | 1 |
| Pracovní hloubka, cm: | 15 cm |
| Pracovní šířka: | 48 cm |
| Pracovní šířka, cm: | 48 cm |
| Přednastavené otáčky, ot./ min: | 3 300 ot./min |
| Průměr pružného hrotu: | 300 mm |
| Rychlost otáčení (min/max) max.: | 207 ot./min |
| Rychlost otáčení (min/max) min.: | 103 ot./min |
| Transportní kolečko/a: | Ne |
| Typ kultivátoru: | Zadní nůž |
| Typ převodu / náhonu: | Řetězový převod |
| Typ vzduchového filtru: | Filtr vzduchu napuštěný olejem |
| Výstupní výkon: | 4 kW |
| Výstupní výkon: | 4 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdroj napájení: | Benzínové |
| Zdvihový objem válce: | 212 cm³ |