Ochranný rám
Chrání motor. Rám také slouží jako rukojeť pro usnadnění přepravy.
Obj. č. 967639103
Středně velké vodní čerpadlo pro zavlažování a vypouštění vody, např. z bazénu. Snadno startovatelný motor a vysoce výkonné, spolehlivé čerpadlo umožňují efektivní a spolehlivou práci i v náročných podmínkách. S ochranným rámem, který chrání stroj… (pokračovat ve čtení)
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 15. 5. 2026
Přijďte si tento produkt osobně vyzkoušet v našem showroomu, kde Vám rádi doporučíme nejlepší řešení a zodpovíme všechny Vaše otázky. Přesvědčte se sami o jeho kvalitě a výkonu!
Adresa & kontaktChrání motor. Rám také slouží jako rukojeť pro usnadnění přepravy.
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 28 000 g |
|---|---|
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 4 kW |
| Discharge Port Diameter: | 80 mm |
| EAN: | 7 392 930 513 877 |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 610 g/kWh |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 88 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 28 kg |
| Maximální samonasávací výška: | 7 m |
| Maximální tlak: | 3 bar |
| Maximální výtlačná kapacita: | 54 000 l/h |
| Maximální výtlačná kapacita: | 54 000 l/h |
| Maximální výtlačná výška: | 28 m |
| Motor / model motoru: | 4-stroke air-cooled |
| Objem palivové nádrže: | 4 l |
| Přednastavené otáčky, ot./ min: | 3 600 ot./min |
| Průměr přívodu sání: | 80 mm |
| Spotřeba paliva: | 395 g/kWh |
| Typ vzduchového filtru: | Dry element |
| Výstupní výkon: | 4 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Zdroj energie: | Benzin |
| Zdroj napájení: | Benzínové |
| Zdvihový objem válce: | 196 cm³ |
| Značka motoru: | Husqvarna |