Bezúdržbová převodovka
Bezproblémový provoz s bezúdržbovými, integrovanými zero-turn převodovkami.
Obj. č. 967665704
Nové sekací stroje řady Z200 s nulovým otáčením se vyznačují skvělým výkonem a stylem. Díky kombinaci špičkového designu, osvědčeného výkonu a nových inovativních funkcí se pro vás údržba trávníku stane příjemnou zábavou.
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 21. 5. 2026
Přijďte si tento produkt osobně vyzkoušet v našem showroomu, kde Vám rádi doporučíme nejlepší řešení a zodpovíme všechny Vaše otázky. Přesvědčte se sami o jeho kvalitě a výkonu!
Adresa & kontaktBezproblémový provoz s bezúdržbovými, integrovanými zero-turn převodovkami.
Unikátní trubkový rám má odnímatelnou spodní desku pro snadný přístup k horní části žacího ústrojí.
Zadní kryt chrání motor před nárazem a zároveň chrání před popálením od horkých částí motoru.
Ochranná gumová manžeta má elegantní vzhled a zabraňuje vnikání nečistot a vlhkosti do ovládacího systému.
Nový patentovaný parkovací brzdový systém se automaticky aktivuje nebo deaktivuje, když se řídící páky pohybují směrem ven nebo dovnitř.
Ergonomický ovládací panel je umístěn pohodlně na dosah ruky.
Sedadlo se silnou polstrovanou vrstou a měkký vnější potah nabízí vynikající podporu a pohodlí, zatímco otevřená záda poskytují lepší ventilaci.
Plně tlakově mazaný, dvouválcový motor Kawasaki s olejovým čerpadlem a olejovým filtrem. Výkonný a tichý.
Protiskluzový povrch zajišťuje lepší oporu nohou, větší bezpečnost a pohodlí
obsluhy.
Páka systému zvedání žacího ústrojí s pomocnou pružinou je pro snadné použití a pohodlí obsluhy umístěna v blízkosti sedadla.
Nová svařovaná konstrukce je vyrobena z ocelového plechu o síle 3,4 mm s dodatečně navařenými pruhovými výztuhami pro maximální odolnost.
Nová svařovaná konstrukce je vyrobena z ocelového plechu o síle 3,4 mm s dodatečně navařenými pruhovými výztuhami pro maximální odolnost.
Hydraulický pohon jednotlivých kol poskytuje velmi přesnou manévrovatelnost a umožňuje, aby se sekačka otáčela okolo své osy, s nulovým poloměrem otáčení.
Integrovaný přední kryt/nárazník nabízí výrazný design a chrání předsunutou část. Centrálně umístěná LED reflektory poskytují lepší viditelnost za šera či za tmy.
Integrovaný přední kryt/nárazník nabízí výrazný design a chrání předsunutou část. Pro lepší viditelnost za šera či za tmy lze doplnit LED reflektory jako příslušenství.
ClearCut™ je unikátní technologické řešení, kdy žací ústrojí vyniká hloubkou, s přepážkami pro regulaci průtoku vzduchu, vysoce výkonnými noži, a tím je docíleno výborných výsledků při použití všech metod sečení (výhoz, sběr do koše nebo mulčování).
Nový patentovaný parkovací brzdový systém se automaticky aktivuje nebo deaktivuje, když se řídící páky pohybují směrem ven nebo dovnitř.
Robustní rám a otočná kolečka zajišťují odolnost a snižují riziko poškození podvozku.
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 16 kW |
|---|---|
| EAN: | 7 333 377 481 497 |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 80 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 254 kg |
| Jmenovitý výkon: | 16 033 W |
| Kapacita akumulátoru, Ah: | 18 Ah |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Objem palivové nádrže: | 13 l |
| Šířka sečení, max.: | 107 cm |
| Šířka sečení, min.: | 107 cm |
| Šířka záběru, cm: | 107 cm |
| Typ akumulátoru: | Olovo-kyselinový |
| Typ vzduchového filtru: | Papírový |
| Výstupní výkon: | 14 kW |
| Zdroj energie: | Benzin |
| Zdvihový objem válce: | 726 cm³ |