Odolná svařovaná konstrukce žacího ústrojí
Hluboké žací ústrojí, odolné žací nože a efektivní konstrukce pro regulaci průtoku vzduchu umožňují sekat i při vyšších rychlostech a zároveň poskytují vysokou kvalitu sečení.
Obj. č. 970576401
Husqvarna Z454X je výkonný profesionální žací stroj s nulovým poloměrem otáčení, navržený pro malé a střední profesionální firmy, zabývajících se údržbou zelených ploch. Z454X poskytuje trvale vysoký výkon, rychlé a efektivní sečení při nízkých… (pokračovat ve čtení)
na prodejně 2. 6. 2026
doručení k zákazníkovi 4. 6. 2026
Hluboké žací ústrojí, odolné žací nože a efektivní konstrukce pro regulaci průtoku vzduchu umožňují sekat i při vyšších rychlostech a zároveň poskytují vysokou kvalitu sečení.
Převodovka poskytuje vyšší a plynulejší výkon při současném zvýšení účinnosti paliva.
Přesné nastavení výšky žacího ústrojí je usnadněno nožními ovládacími prvky.
Ovládací prvky zaměřené na pohodlí uživatele umožňují snadný přístup ke všemu potřebnému k ovládání sekačky.
Nový patentovaný parkovací brzdový systém se automaticky aktivuje
nebo deaktivuje, když se řídící páky pohybují směrem ven nebo
dovnitř.
Nastavitelné při sezení; sedadlo se pohybuje dopředu a nahoru nebo dozadu a dolů.
Vysoce odolné domečky žacích nožů mají kuželíková ložiska, která lze mazat tukem pro delší životnost. Umístěné v hliníkovém pouzdře pro efektivní odvod tepla.
Optimalizované vyvážení hmotnosti zajišťuje skvělou stabilitu i ve svažitém terénu a poskytuje spolehlivou trakci.
Podobně jako v automobilu LED ukazatel stavu paliva umožňuje přesně zjistit, kolik paliva zbývá, a upozorňuje na nízký stav paliva.
Vyhazovací otvor je vyroben z vysoce odolné pryže, aby odolal opotřebení a zabránil případnému poškození okolí.
Odnímatelný ocelový podlahovový panel umožňuje snadný přístup k řemenům, což zjednodušuje čištění a údržbu.
Snadno sklopný ochranný rám lze sklopit v místech bez dostatečně velkého prostoru.
| Bezdrátové připojení: | Ne |
|---|---|
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 315 700 g |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 15 kW |
| EAN: | 7 392 930 964 549 |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 792 g/kWh |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 77 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 392 kg |
| Kapacita akumulátoru, Ah: | 10 Ah |
| Metody sečení (filtr): | Boční výhoz |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Název motoru: | FR Series |
| Objem palivové nádrže: | 23 l |
| Přednastavené otáčky, ot./ min: | 3 000 ot./min |
| Rychlost dopředu, max.: | 14 km/h |
| Rychlost dopředu, min., km/h: | 0 km/h km/h |
| Šířka sečení, min.: | 137 cm |
| Šířka záběru, cm: | 137 cm |
| Spotřeba paliva: | 243 g/kWh |
| Typ akumulátoru: | Olovo-kyselinový |
| Typ sedadla: | Professional, odpružené |
| Typ vzduchového filtru: | Papírový. automobilového typu |
| Typ žacího ústrojí: | 3,4 mm; svařované |
| Výška sečení, max., mm: | 114 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 38 mm |
| Výstupní výkon: | 16 kW |
| Výstupní výkon: | 16 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdroj napájení: | Benzínové |
| Zdvihový objem válce: | 726 cm³ |
| Značka motoru: | Kawasaki |