Kalhoty do pasu Technical, prodloužená délka
Obj. č. 529516451
Kalhoty navržené pro celodenní každodenní práci v lese, z lehkého strečového materiálu. Pro zvýšení odolnosti jsou na exponovaných místech vyztuženy materiály ARAMID a CORDURA®. Přiléhavý střih zaručuje pohodlí při práci. Anatomicky tvarovaná kolena… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 4. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 6. 5. 2026
8 290 Kč
6 851,24 Kč bez DPH
Popis produktu
Kalhoty navržené pro celodenní každodenní práci v lese, z lehkého strečového materiálu. Pro zvýšení odolnosti jsou na exponovaných místech vyztuženy materiály ARAMID a CORDURA®. Přiléhavý střih zaručuje pohodlí při práci. Anatomicky tvarovaná kolena a odvětrávací kapsy a zipy zpříjemní namáhavou práci.Parametry produktu
| Bunda / kalhoty [44-62]: | 50/52 |
|---|---|
| Bunda / kalhoty [XS-XXL]: | M Long |
| EAN: | 7 392 930 673 977 |
| Hmotnost, kg: | 1 180 kg |
| Materiál: | Pružný materiál v horní části kalhot Vyztužení v oblasti kolen, ve spodní části nohavic a kolem kotníků |
| Ochrana proti proříznutí: | Ano |
| Podskupina: | Technical |
| Prodloužená záda: | Ano |
| Prodyšnost: | Vysoká |
| Schválené ES - certifikát CE: | Ano |
| Schváleno podle: | KWF Profi, EN ISO 11393 |
| Střih: | Přiléhavý |
| Teplota praní: | 60 °C |
| Třída: | Třída 1 (20 m/s) |
| Včetně šlí: | Ne |
| Velikost: | M Lon |
| WEEE Classified: | No |
| Zip pro odvětrávání: | Ano |