Kompaktní lišta X-Tough RSN 28" 3/8" / 1,5 mm / velké uchycení / 92 čl.
Obj. č. 596691192
Lišty Husqvarna X-TOUGH RSN jsou naše nejtužší lišty s výměnným vrcholem. Speciální konstrukce, která se vyznačuje pevným ocelovým tělem, drážkou se zvýšenou tvrdostí a optimalizovaným otvorem pro mazání lišty, minimalizuje potřebu údržby, díky čemu… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
3 690 Kč
3 049,59 Kč bez DPH
Popis produktu
Lišty Husqvarna X-TOUGH RSN jsou naše nejtužší lišty s výměnným vrcholem. Speciální konstrukce, která se vyznačuje pevným ocelovým tělem, drážkou se zvýšenou tvrdostí a optimalizovaným otvorem pro mazání lišty, minimalizuje potřebu údržby, díky čemu lze dosáhnout vysoké produktivity. Pro snížení zátěže vrcholu dlouhých lišt je zatížení přesunuto na vysoce kvalitní válečkové ložisko s pomocnými kryty. Ztráta třením se tak sníží o 8-10 % v závislosti na délce lišty, což má za následek menší tření a delší životnost. Robustní a patentovaný tvar vyměnného vrcholu a upevnění vrcholu třemi nýty nabízí vysokou odolnost a činí lištu méně citlivou na hrubé zacházení. Vyměnný vrchol se dodává jako náhradní díl.Parametry produktu
| Délka lišty (v palcích): | 28 palců |
|---|---|
| Délka vodící lišty: | 70 cm |
| EAN: | 7 392 930 125 414 |
| Rozteč řetězu: | 3/8" |
| Šířka vodicí drážky: | 1,5 mm |
| Typ uchycení lišty: | HLM |
| Typ vodicí lišty: | Pevná |
| Typ vodící lišty (dlouhý): | Vyměnitelný vrchol s vodícím kolečkem |
| WEEE Classified: | No |