Laminovaná lišta 10"/ 1/4" / 1,3 mm / 58 čl./ pro 327PT5S, 525PT5S
Obj. č. 575842258
Jemný oblouk a malý poloměr vrcholu vodicí lišty snižují riziko vzniku zpětného vrhu a umožňují dobrou kontrolu při řezání. Povrchová úprava laminováním chrání vodicí lištu před poškrábáním a korozí.
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
829 Kč
685,12 Kč bez DPH
Parametry produktu
| Délka lišty (v palcích): | 10 palců |
|---|---|
| Délka vodící lišty: | 25 cm |
| EAN: | 7 391 883 542 347 |
| Rozteč řetězu: | 1/4" |
| Šířka vodicí drážky: | 1,3 mm |
| Typ uchycení lišty: | A318 |
| Typ vodicí lišty: | Laminovaná |
| Typ vodící lišty (dlouhý): | Vrchol s vodícím kolečkem |
| WEEE Classified: | No |