Laminovaná lišta 14" / 3/8" MINI / 1,3 mm, malé uchycení lišty
Obj. č. 501959252
Jemný oblouk a malý poloměr vrcholu vodicí lišty snižují riziko vzniku zpětného vrhu a umožňují dobrou kontrolu při řezání. Povrchová úprava laminováním chrání vodicí lištu před poškrábáním a korozí.
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
879 Kč
726,45 Kč bez DPH
Parametry produktu
| Délka lišty (v palcích): | 14 palců |
|---|---|
| Délka vodící lišty: | 35 cm |
| EAN: | 7 391 883 035 924 |
| Rozteč řetězu: | 3/8" mini |
| Šířka vodicí drážky: | 1,3 mm |
| Typ uchycení lišty: | HSM |
| Typ vodicí lišty: | Laminovaná |
| Typ vodící lišty (dlouhý): | Vrchol s vodícím kolečkem |
| WEEE Classified: | No |