Laminovaná lišta X-Precision 12" 1/4” mini PIXEL 1,1 mm, malé uchycení lišty
Obj. č. 529340768
Lišta Husqvarna X-PRECISION™ 1/4" mini je vyvinutá speciálně pro prořezávání s malými benzínovými nebo akumulátorovými řetězovými pilami a je ideální pro použití s řetězovou pilou s horní rukojetí. Malá šířka rozteče, nízká hmotnost a úzký poloměr… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
829 Kč
685,12 Kč bez DPH
Popis produktu
Lišta Husqvarna X-PRECISION™ 1/4" mini je vyvinutá speciálně pro prořezávání s malými benzínovými nebo akumulátorovými řetězovými pilami a je ideální pro použití s řetězovou pilou s horní rukojetí. Malá šířka rozteče, nízká hmotnost a úzký poloměr špičky umožňují vynikající přesnost a hladký chod při řezání špičkou vodicí lišty. Perfektní volba s řetězem Husqvarna X-PRECISION™ SP11G, semi-chisel ¼” mini 1,1 mm.Parametry produktu
| Délka lišty (v palcích): | 12 palců |
|---|---|
| Délka vodící lišty: | 30 cm |
| EAN: | 7 392 930 656 703 |
| Rozteč řetězu: | 1/4" mini |
| Šířka vodicí drážky: | 1,1 mm |
| Typ uchycení lišty: | HSM |
| Typ vodicí lišty: | Laminovaná |
| Typ vodící lišty (dlouhý): | Vrchol s vodícím kolečkem |
| WEEE Classified: | No |