Laminovaná lišta X-PRECISION .325" / MINI PIXEL / 1,1 mm / malé uchycení lišty
Obj. č. 593914364
Jemný oblouk a malý rádius vrcholu vodicí lišty snižují riziko vzniku zpětného vrhu a umožňují dobrou kontrolu při řezání. Vrchol lišty s řetězkou s 8 zuby a 1 nýtem. Povrchová úprava laminováním chrání vodicí lištu před poškrábáním a korozí.
na dotaz
na prodejně 23. 4. 2026
doručení k zákazníkovi 27. 4. 2026
999 Kč
825,62 Kč bez DPH
Popis produktu
Jemný oblouk a malý rádius vrcholu vodicí lišty snižují riziko vzniku zpětného vrhu a umožňují dobrou kontrolu při řezání. Vrchol lišty s řetězkou s 8 zuby a 1 nýtem. Povrchová úprava laminováním chrání vodicí lištu před poškrábáním a korozí.Parametry produktu
| Délka lišty (v palcích): | 16 palců |
|---|---|
| Délka vodící lišty: | 40 cm |
| EAN: | 7 391 736 619 110 |
| Rozteč řetězu: | .325" mini |
| Šířka vodicí drážky: | 1,1 mm |
| Typ uchycení lišty: | HSM |
| Typ vodicí lišty: | Laminovaná |
| Typ vodící lišty (dlouhý): | Vrchol s vodícím kolečkem |
| WEEE Classified: | No |