Lano modré, Ø 11,8 mm
Obj. č. 534098801
Horolezecké lano Husqvarna navržené pro zvýšení bezpečnosti práce je ideální jak pro zkušené arboristy, tak pro začátečníky. Toto všestranné horolezecké lano je plně certifikované a připravené k použití, lze je použít pro jednoduché a dvojité… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
4 990 Kč
4 123,97 Kč bez DPH
Popis produktu
Horolezecké lano Husqvarna navržené pro zvýšení bezpečnosti práce je ideální jak pro zkušené arboristy, tak pro začátečníky. Toto všestranné horolezecké lano je plně certifikované a připravené k použití, lze je použít pro jednoduché a dvojité lanové techniky s různým mechanickým vybavením pro hladký výstup nebo sestup. Na jednom konci je zakončené uzlem. Lano nabízí vynikající rovnováhu mezi měkkostí a tuhostí.. Průměr 11,8 mm. Délka 45 m.Parametry produktu
| Barva: | Oranžová |
|---|---|
| Délka: | 45 m |
| EAN: | 7 392 930 879 805 |
| Hmotnost: | 97 |
| Prodloužení při zatížení: | 2 % |
| Průměr: | 12 mm |
| Schváleno podle: | EN 1891A, ANSI Z133 |
| Statická pevnost – volná délka: | 35 kN |
| Statická pevnost – zapletené oko: | 20 kN |
| WEEE Classified: | No |