Lišta 10" / 3/8" MINI / 40 čl. / 7 zubů , malé uchycení lišty A041 - k řetěz. pile T425
Obj. č. 505891640
Jemný oblouk a malý poloměr vrcholu vodicí lišty snižují riziko vzniku zpětného vrhu a umožňují dobrou kontrolu při řezání. Povrchová úprava laminováním chrání vodicí lištu před poškrábáním a korozí. Dodávají se pro rozteč řetězu 3/8" v délkách od… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
799 Kč
660,33 Kč bez DPH
Popis produktu
Jemný oblouk a malý poloměr vrcholu vodicí lišty snižují riziko vzniku zpětného vrhu a umožňují dobrou kontrolu při řezání. Povrchová úprava laminováním chrání vodicí lištu před poškrábáním a korozí. Dodávají se pro rozteč řetězu 3/8" v délkách od 10" do 16".Parametry produktu
| Délka lišty (v palcích): | 10 palců |
|---|---|
| Délka vodící lišty: | 25 cm |
| EAN: | 7 391 883 202 883 |
| Rozteč řetězu: | 3/8" mini |
| Šířka vodicí drážky: | 1,3 mm |
| Typ uchycení lišty: | A041 |
| Typ vodicí lišty: | Laminovaná |
| Typ vodící lišty (dlouhý): | Vrchol s vodícím kolečkem |
| WEEE Classified: | No |