Lišta řezbářská 12" / 1/4" / 1,3 mm, malé uchycení lišty / 68 čl.
Obj. č. 587394468
Carvingové - řezbářské lišty mají malý poloměr vrcholu lišty a jsou vhodné pro vyřezávání a jiné přesné práce.
na dotaz
na prodejně 4. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 6. 5. 2026
2 790 Kč
2 305,79 Kč bez DPH
Parametry produktu
| Délka lišty (v palcích): | 12 palců |
|---|---|
| Délka vodící lišty: | 30 cm |
| EAN: | 7 393 089 190 315 |
| Rozteč řetězu: | 1/4" |
| Šířka vodicí drážky: | 1,3 mm |
| Typ uchycení lišty: | HSM |
| Typ vodicí lišty: | Pevná |
| Typ vodící lišty (dlouhý): | Carving |
| WEEE Classified: | No |