novinka
Pánské kalhoty Husqvarna Technical na práci s řetězovou pilou
Kalhoty Husqvarna Technical na práci s řetězovou pilou nabízejí vysoké pohodlí a odolnost proti opotřebení na dlouhé pracovní dny v náročném prostředí. Tyto kalhoty mají přiléhavý střih a jsou dobře odvětrávané díky rychleschnoucí síťované podšívce… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 4. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 6. 5. 2026
8 290 Kč
6 851,24 Kč bez DPH
Popis produktu
Kalhoty Husqvarna Technical na práci s řetězovou pilou nabízejí vysoké pohodlí a odolnost proti opotřebení na dlouhé pracovní dny v náročném prostředí. Tyto kalhoty mají přiléhavý střih a jsou dobře odvětrávané díky rychleschnoucí síťované podšívce a řadě otvorů na zip. Mimořádně odolná tkanina Dyneema® na kolenou a vyztužení z materiálu Cordura® na spodní části nohavic zajišťují vynikající ochranu proti opotřebení. Čtyřsměrná strečová tkanina nabízí větší pohodlí, díky čemuž zvládnete pracovat celý den. Splňuje požadavky normy EN ISO 11393 třídy 1 (20 m/s). K dispozici ve velikostech XS–XL, pánský střih.Parametry produktu
| Bunda / kalhoty [44-62]: | 58/60 |
|---|---|
| Bunda / kalhoty [XS-XXL]: | XL Long |
| EAN: | 7 333 377 467 927 |
| Hmotnost, kg: | 1 kg |
| Ochrana proti proříznutí: | Ano |
| Podšívka: | Síťovina |
| Podskupina: | Technical |
| Prodloužená záda: | Ano |
| Reflexní materiál: | Ano |
| Schválené ES - certifikát CE: | Ano |
| Schváleno podle: | EN ISO 11393, AS/NZS 4453 |
| Střih: | Přiléhavý |
| Teplota praní: | 40 °C |
| Třída: | Třída 1 (20 m/s) |
| Včetně šlí: | Ne |
| Velikost: | XL Lo |
| Vnější tkanina: | Polyester, Čtyřsměrný strečový materiál, Elastan |
| Vyztužená tkanina: | Dyneema na kolenou, Cordura na koncích nohavic |
| WEEE Classified: | No |
| Zip pro odvětrávání: | Ano |