Pilový řetěz X-CUT C85 Chisel 3/8” / 1,5 mm / 68 čl.
Obj. č. 581626668
Inovovaný a vysoce výkonný pilový řetěz pro profesionální lesnické práce na plný úvazek, vyrobený výhradně firmou Husqvarna pro dosažení maximálního výkonu vaší řetězové pily. Řetěz vyniká životností, vysokou efektivitou řezání, dlouhotrvající… (pokračovat ve čtení)
skladem 5 a více kusů
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 4. 5. 2026
679 Kč
561,16 Kč bez DPH
Popis produktu
Inovovaný a vysoce výkonný pilový řetěz pro profesionální lesnické práce na plný úvazek, vyrobený výhradně firmou Husqvarna pro dosažení maximálního výkonu vaší řetězové pily. Řetěz vyniká životností, vysokou efektivitou řezání, dlouhotrvající ostrostí a nízkou roztažností a přispěje k vyšší produktivitě vaší práce, bezpečnosti a nízkým nákladům.Parametry produktu
| Délka lišty (v palcích): | 18 palců |
|---|---|
| Délka vodící lišty: | 45 cm |
| EAN: | 7 393 080 693 891 |
| PIXEL: | Ne |
| Počet vodicích článků: | 68 |
| Rozteč řetězu: | 3/8" |
| Šířka vodicí drážky: | 1,5 mm |
| Typ zubů: | Chisel (hranatý profil) |
| WEEE Classified: | No |