Pilový řetěz X-CUT C85 Chisel 32" / 3/8” 1,5 mm/ 105 čl.
Obj. č. 581626605
Inovovaný a vysoce výkonný pilový řetěz pro profesionální lesnické práce na plný úvazek, vyrobený výhradně firmou Husqvarna pro dosažení maximálního výkonu vaší řetězové pily. Řetěz vyniká životností, vysokou efektivitou řezání, dlouhotrvající… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
1 099 Kč
908,26 Kč bez DPH
Popis produktu
Inovovaný a vysoce výkonný pilový řetěz pro profesionální lesnické práce na plný úvazek, vyrobený výhradně firmou Husqvarna pro dosažení maximálního výkonu vaší řetězové pily. Řetěz vyniká životností, vysokou efektivitou řezání, dlouhotrvající ostrostí a nízkou roztažností a přispěje k vyšší produktivitě vaší práce, bezpečnosti a nízkým nákladům.Parametry produktu
| Délka lišty (v palcích): | 32 palců |
|---|---|
| Délka vodící lišty: | 80 cm |
| EAN: | 7 392 930 520 554 |
| PIXEL: | Ne |
| Počet vodicích článků: | 105 |
| Rozteč řetězu: | 3/8" |
| Šířka vodicí drážky: | 1,5 mm |
| Typ zubů: | Chisel (hranatý profil) |
| WEEE Classified: | No |