Pilový řetěz X-CUT S35G / 325" / 1,5 mm / Semi chisel / 66 čl. / 16"
Obj. č. 585639566
X-CUT S35G je vyvinutý a vyrobený společností Husqvarna. Pilový řetěz je zvláště vhodný pro náročné profesionální lesnické práce a pro každodenní profesionální použití. Robustní řetěz vyniká životností, vysokou účinností řezání, dlouhotrvající… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
629 Kč
519,83 Kč bez DPH
Popis produktu
X-CUT S35G je vyvinutý a vyrobený společností Husqvarna. Pilový řetěz je zvláště vhodný pro náročné profesionální lesnické práce a pro každodenní profesionální použití. Robustní řetěz vyniká životností, vysokou účinností řezání, dlouhotrvající ostrostí a nízkou roztažností, čímž přispěje k vyšší produktivitě vaší práce.Parametry produktu
| Další vlastnosti: | Krytý vodicí článek |
|---|---|
| Délka lišty (v palcích): | 16 palců |
| Délka vodící lišty: | 40 cm |
| EAN: | 7 393 080 736 932 |
| PIXEL: | Ne |
| Počet vodicích článků: | 66 |
| Rozteč řetězu: | .325" |
| Šířka vodicí drážky: | 1,5 mm |
| Snížení zpětného vrhu: | Vodicí článek s nárazníkem (šikmým náběhem) |
| Typ zubů: | Semi Chisel (kulatý profil) |
| WEEE Classified: | No |