Pilový řetěz X-CUT S93G Semi chisel 3/8” mini / 1,3 mm
Obj. č. 585404250
Nový řetěz S93G X-Cut poskytuje vynikající přesnost a výkon v úzkých prostorech, takže je ideální pro arboristy a odborníky, kteří se specializují na péči o stromy rostoucí mimo les. Hladký řez, dlouhotrvající ostrost a nízký zpětný vrh zajišťují… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
529 Kč
437,19 Kč bez DPH
Popis produktu
Nový řetěz S93G X-Cut poskytuje vynikající přesnost a výkon v úzkých prostorech, takže je ideální pro arboristy a odborníky, kteří se specializují na péči o stromy rostoucí mimo les. Hladký řez, dlouhotrvající ostrost a nízký zpětný vrh zajišťují vysokou efektivitu řezání, zlepšují manévrovatelnost s pilou a snižují námahu při řezání.Parametry produktu
| Další vlastnosti: | Krytý vodicí článek |
|---|---|
| Délka lišty (v palcích): | 14 palců |
| Délka vodící lišty: | 35 cm |
| EAN: | 7 393 080 704 139 |
| PIXEL: | Ne |
| Počet vodicích článků: | 50 |
| Rozteč řetězu: | 3/8" mini |
| Šířka vodicí drážky: | 1,3 mm |
| Snížení zpětného vrhu: | Vodicí článek s nárazníkem (šikmým náběhem) |
| Typ zubů: | Semi Chisel (kulatý profil) |
| WEEE Classified: | No |