Pilový řetěz X-CUT SP33G Semi chisel PIXEL .325" / 1,3 mm / 64 čl.
Obj. č. 581643164
X-CUT SP33G je vůbec první řetěz, který je plně vyvinutý, navržený a vyrobený společností Husqvarna s cílem zajistit maximální produktivitu vaší práce. Řetěz je zvláště vhodný pro náročné uživatele a pro každodenní profesionální použití. Vyznačuje… (pokračovat ve čtení)
skladem 5 a více kusů
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 5. 5. 2026
599 Kč
495,04 Kč bez DPH
Popis produktu
X-CUT SP33G je vůbec první řetěz, který je plně vyvinutý, navržený a vyrobený společností Husqvarna s cílem zajistit maximální produktivitu vaší práce. Řetěz je zvláště vhodný pro náročné uživatele a pro každodenní profesionální použití. Vyznačuje se permanentní ostrostí, dlouhou životností, vysokou účinností řezání a odolností proti vytažení.Parametry produktu
| Další vlastnosti: | Krytý vodicí článek |
|---|---|
| Délka lišty (v palcích): | 15 palců |
| Délka vodící lišty: | 38 cm |
| EAN: | 7 393 080 694 355 |
| PIXEL: | Ano |
| Počet vodicích článků: | 64 |
| Rozteč řetězu: | .325" |
| Šířka vodicí drážky: | 1,3 mm |
| Snížení zpětného vrhu: | Vodicí článek s nárazníkem (šikmým náběhem) |
| Typ zubů: | Semi Chisel (kulatý profil) |
| WEEE Classified: | No |