Pilový řetěz X-PRECISION™ SP11G 1/4” / Semi Chisel / mini / 1,1 mm / KZ/ 10"
Obj. č. 529340660
Pilový řetěz Husqvarna X-PRECISION™ SP11G je vyvinutý pro přesné a šetrné prořezávání větví až do průměru 15 cm. Tento řetěz ostrý jako skalpel je vynikající volbou pro profesionály v péči o městské stromy. Čisté řezy pomáhají k lepšímu hojení… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
599 Kč
495,04 Kč bez DPH
Popis produktu
Pilový řetěz Husqvarna X-PRECISION™ SP11G je vyvinutý pro přesné a šetrné prořezávání větví až do průměru 15 cm. Tento řetěz ostrý jako skalpel je vynikající volbou pro profesionály v péči o městské stromy. Čisté řezy pomáhají k lepšímu hojení stromů a jejich dobrému vzhledu. Tenký řetěz s nízkou hmotností a nízkou hlučností funguje hladce a efektivně jak s akumulátorovými, tak s benzínovými řetězovými pilami malých rozměrů. Perfektně se hodí k vodicí liště Husqvarna X-PRECISION™ ¼” mini.Parametry produktu
| Další vlastnosti: | Krytý vodicí článek |
|---|---|
| Délka lišty (v palcích): | 10 palců |
| Délka vodící lišty: | 25 cm |
| EAN: | 7 392 930 656 673 |
| PIXEL: | Ano |
| Počet vodicích článků: | 60 |
| Rozteč řetězu: | 1/4" mini |
| Šířka vodicí drážky: | 1,1 mm |
| Snížení zpětného vrhu: | Vodicí článek s nárazníkem (šikmým náběhem) |
| Typ zubů: | Semi Chisel (kulatý profil) |
| WEEE Classified: | No |