Mosazná hlavice čerpadla
Extra odolná hlavice čerpadla je vyrobena z mosazi, což minimalizuje riziko zlomení a zajišťuje vynikající dlouhodobý výkon.
Obj. č. 970468401
Mimořádně velký, robustní a výkonný vysokotlaký čistič s účelným designem, určený pro náročné venkovní úklidové práce. Mosazné čerpadlo s keramickými písty zajišťuje vynikající životnost. Mosazná hlavice čerpadla a indukční motor poskytují… (pokračovat ve čtení)
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 20. 4. 2026
Přijďte si tento produkt osobně vyzkoušet v našem showroomu, kde Vám rádi doporučíme nejlepší řešení a zodpovíme všechny Vaše otázky. Přesvědčte se sami o jeho kvalitě a výkonu!
Adresa & kontaktExtra odolná hlavice čerpadla je vyrobena z mosazi, což minimalizuje riziko zlomení a zajišťuje vynikající dlouhodobý výkon.
Písty s keramickým povlakem jsou předností, díky které jsou motor a provoz čerpadla ještě spolehlivější a prodlužuje se životnost vašeho stroje.
Ohebná vysokotlaká hadice je vyztužena ocelí pro větší odolnost, snadnou manipulaci a prodloužení životnosti výrobku.
Všechna dodávaná příslušenství mohou být na stroji úhledně uložena pro snadný přístup a efektivnější práci.
Indukční motor spojuje vynikající výkon, vysokou odolnost a dlouhou životnost.
Dlouhá trubice s tryskou umožňuje pracovat v ergonomické pracovní
poloze, která snižuje námahu.
Snadné navinutí hadice pro pohodlné a efektivní skladování. Kovové vodítko pomáhá usměrnit hadici při navíjení na buben.
Rotační tryska poskytuje vysoký čistící výkon a pomáhá efektivně odstraňovat odolné nečistoty.
Robustní teleskopická rukojeť usnadňuje přepravu a skladování.
Robustní hliníkové madlo usnadňuje manipulaci a přepravu stroje.
Víceúčelová hubice s plochou tryskou s nastavitelným tlakem je ideální pro různé čisticí práce a poskytuje perfektní výsledky.
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 28 400 g |
|---|---|
| Cyklus fáze proudu: | 50 Hz |
| Délka hadice: | 15 m |
| Délka kabelu: | 5 m |
| EAN: | 7 392 930 512 245 |
| Elektrická ochranná třída: | IP X5 |
| Fáze: | 1 |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 94 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 28 kg |
| Hodnota emise vibrací (ah), max.: | 3 m/s² |
| Jmenovitý proud, A: | 15 A |
| Jmenovitý výkon: | 3 300 W |
| Max. teplota přiváděné vody: | 60 °C |
| Maximální samonasávací výška: | 1 m |
| Maximální tlak: | 190 bar |
| Napětí: | 230 V |
| Objem: | 2 l |
| Provozní tlak, max.: | 150 bar |
| Průtok vody: | 570-650 l/h l/h |
| Výstupní výkon: | 3 kW |
| Výstupní výkon: | 3 kW |
| WEEE Classified: | Yes |
| Zdroj energie: | Elektrický |
| Zdroj napájení: | Kabelové |