Rotační kartáč pro R 400-series II Husqvarna
Obj. č. 596288701
Rotační kartáč pro zametání listí, sněhu apod. Lze natočit na obě strany. Vhodný pro R 419TsX AWD a R420TsX AWD.
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
67 990 Kč
56 190,08 Kč bez DPH
Parametry produktu
| EAN: | 7 391 883 982 211 |
|---|---|
| Hmotnost, kg: | 75 kg |
| Nastavení úhlu, levý: | 18 ° |
| Nastavení úhlu, pravý: | 18 ° |
| Počet kartáčů: | 33 |
| Pracovní šířka, cm: | 120 cm |
| Průměr: | 400 mm |
| Rozměry pneumatik: | 100 mm |
| Stupně pro nastavení úhlu: | 3 |
| Systém pohonu: | Belt |
| WEEE Classified: | No |