Rotační kartáč pro RC-series
Obj. č. 593024301
Rotační kartáč pro zametání listů, sněhu atd. Může být naklopen na obě strany. Kartáč je opatřen krytem.
na dotaz
na prodejně 24. 4. 2026
doručení k zákazníkovi 28. 4. 2026
49 990 Kč
41 314,05 Kč bez DPH
Parametry produktu
| EAN: | 7 391 736 465 038 |
|---|---|
| Hmotnost, kg: | 47 kg |
| Nastavení úhlu, levý: | 18 ° |
| Nastavení úhlu, pravý: | 18 ° |
| Počet kartáčů: | 29 |
| Pracovní šířka, cm: | 105 cm |
| Průměr: | 350 mm |
| Rozměry pneumatik: | 100 mm |
| Stupně pro nastavení úhlu: | 3 |
| Systém pohonu: | Belt |