Rotační kartáč R200
Obj. č. 587024701
Rotační kartáč pro zametání listí, sněhu, apod. Lze ho natočit na obě strany. Rotační kartáč je vybaven integrovaným ochranným krytem. Vhodný pro 200-series.
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
49 990 Kč
41 314,05 Kč bez DPH
Parametry produktu
| EAN: | 7 393 089 127 038 |
|---|---|
| Hmotnost, kg: | 48 kg |
| Nastavení úhlu, levý: | 18 ° |
| Nastavení úhlu, pravý: | 18 ° |
| Počet kartáčů: | 29 |
| Pracovní šířka, cm: | 105 cm |
| Průměr: | 300 mm |
| Rozměry pneumatik: | 100 mm |
| Stupně pro nastavení úhlu: | 3 |
| Systém pohonu: | Belt |