Rozmetadlo - R 400 series II
Obj. č. 596293001
Robustní, vysoce kvalitní rozmetadlo pro profesionální použití. Elektricky ovládaný válec rozmetadla zajišťuje rovnoměrný posyp. Ochranný, vrchní kryt lze využít jako síto při plnění hnojivem, solí, pískem nebo jemným štěrkem o velikosti zrna do 30… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 21. 4. 2026
doručení k zákazníkovi 23. 4. 2026
44 999 Kč
37 189,26 Kč bez DPH
Popis produktu
Robustní, vysoce kvalitní rozmetadlo pro profesionální použití. Elektricky ovládaný válec rozmetadla zajišťuje rovnoměrný posyp. Ochranný, vrchní kryt lze využít jako síto při plnění hnojivem, solí, pískem nebo jemným štěrkem o velikosti zrna do 30 mm. Při použití v zimě by mělo být tažné vozidlo opatřeno závažími kol a sněhovými řetězy. Z bezpečnostních důvodů nesmí být rozmetadlo používáno na svažitém terénu se sklonem větším než 10° v jakémkoli směru.Parametry produktu
| EAN: | 7 391 883 982 488 |
|---|---|
| Hmotnost, kg: | 58 kg |
| Maximální velikost částice: | 30 mm |
| Nosnost: | 200 kg |
| Objem sběrného koše, litry: | 102 l |
| Pracovní šířka, cm: | 100 cm |
| Rozměry pneumatik: | 260 mm |
| Šířka rozptylu max.: | 1 m |
| Šířka rozptylu min.: | 1 m |
| Systém pohonu: | Mechancial |
| WEEE Classified: | No |