Rozmetadlo Spreader 30
Obj. č. 589409301
Praktické rozmetadlo se snadno nastavitelným průtokem, pro menší plochy. Může být použitp pro rozptýlení hnojiva nebo rozsévání semen v zahradě, ale také k roztavení ledu v zimním období. Pokud se používá k rozsypávání soli, je nezbytné po ukončení… (pokračovat ve čtení)
skladem 1 kusů
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 1. 5. 2026
4 999 Kč
4 131,40 Kč bez DPH
Popis produktu
Praktické rozmetadlo se snadno nastavitelným průtokem, pro menší plochy. Může být použitp pro rozptýlení hnojiva nebo rozsévání semen v zahradě, ale také k roztavení ledu v zimním období. Pokud se používá k rozsypávání soli, je nezbytné po ukončení práce důkladně vyčistit násypku a trubky, aby se zabránilo korozi.Parametry produktu
| EAN: | 7 391 736 271 424 |
|---|---|
| Hmotnost, kg: | 8 kg |
| Maximální velikost částice: | 2 mm |
| Nosnost: | 39 kg |
| Objem sběrného koše, litry: | 85 l |
| Pracovní šířka, cm: | 56 cm |
| Rozměry pneumatik: | 254 mm |
| Šířka rozptylu max.: | 3 m |
| Šířka rozptylu min.: | 1 m |
| Systém pohonu: | Mechancial |