Sněhová fréza pro P 520D/P 525D
Obj. č. 590451901
Highly efficient 2-stage snow thrower with hydraulic controlled chute angle. The attachment requires hydraulic- and counterweight kit.
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
239 990 Kč
198 338,84 Kč bez DPH
Parametry produktu
| EAN: | 7 391 736 347 952 |
|---|---|
| Hmotnost, kg: | 167 kg |
| Nastavení úhlu, levý: | 110 ° |
| Nastavení úhlu, pravý: | 110 ° |
| Pracovní šířka, cm: | 120 cm |
| Systém pohonu: | PTO hřídel |
| Typ vyhazovacícho mechanizmu: | Dvoustupňový |
| Výška sání: | 68 cm |
| WEEE Classified: | No |