Žací břity Automower® Endurance HSS
Obj. č. 599805202
Žací břity Husqvarna Automower® Endurance HSS z rychlořezné oceli s měkčím jádrem a kalenými hranami pro extra ostrost a robustnost. Konstrukce břitů Husqvarna Endurance umožňuje lepší výsledek sekání tím, že má řezné hrany na všech čtyřech stranách… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 5. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 7. 5. 2026
4 190 Kč
3 462,81 Kč bez DPH
Popis produktu
Žací břity Husqvarna Automower® Endurance HSS z rychlořezné oceli s měkčím jádrem a kalenými hranami pro extra ostrost a robustnost. Konstrukce břitů Husqvarna Endurance umožňuje lepší výsledek sekání tím, že má řezné hrany na všech čtyřech stranách. Bezpečnostní žací břity podle norem.Parametry produktu
| EAN: | 7 392 930 554 177 |
|---|---|
| Materiál: | Uhlíková ocel + HSS |
| Počet nožů v balení: | 45 |
| Počet řezných hran: | 4 |
| Rozměry výrobku, délka: | 4 cm |
| Rozměry výrobku, šířka: | 2 cm |
| Rozměry výrobku, výška: | 0 cm |
| Tvrdost hrany (HRC): | 64 |
| WEEE Classified: | No |