Žací ústrojí COMBI 132X pro komerční ridery
Obj. č. 967978501
Vysoce výkonné žací ústrojí Combi 132 cm / 52" s hydraulickým nastavením výšky sečení. Inovativní technické řešení společnosti Husqvarna, které nabízí dvě metody sečení - mulčování a zadní výhoz posečené trávy na plochu - v jednom žacím ústrojí.… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 21. 4. 2026
doručení k zákazníkovi 23. 4. 2026
139 990 Kč
115 694,21 Kč bez DPH
Popis produktu
Vysoce výkonné žací ústrojí Combi 132 cm / 52" s hydraulickým nastavením výšky sečení. Inovativní technické řešení společnosti Husqvarna, které nabízí dvě metody sečení - mulčování a zadní výhoz posečené trávy na plochu - v jednom žacím ústrojí. Odolná konstrukce žacího ústrojí z jednoho kusu ocelového plechu o síle 4,5 mm. Poháněné hřídelí s úhlovým převodem. Uchycení vyžaduje hydraulickou sadu.Parametry produktu
| Antiskalpovací kolečka: | 1 |
|---|---|
| Domečky s možností mazání: | Ano |
| EAN: | 7 392 930 284 890 |
| Hmotnost, kg: | 148 kg |
| Materiál skeletu: | Ocel |
| Metoda(y) sečení: | BioClip®/Zadní výhoz |
| Nastavení výšky sečení: | Hydraulické |
| Počet žacích nožů: | 3 ks |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 7 |
| Povrchová úprava žacího ústrojí: | Práškový lak |
| Šířka záběru, cm: | 132 cm |
| Systém pohonu: | Belt |
| Tloušťka materiálu žacího ústrojí: | 5 mm |
| Typ nože: | Pro mulčování/výhoz |
| Typ žacího ústrojí: | Combi |
| Výška sečení, max., mm: | 112 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 30 mm |