Žací ústrojí Combi 94 pro ridery
Obj. č. 967152201
Žací ústrojí Combi 94 cm nabízí 2 metody sečení - BioClip® a zadní výhoz. Vhodné pro R 215/216.
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
29 990 Kč
24 785,12 Kč bez DPH
Parametry produktu
| Antiskalpovací kolečka: | 0 |
|---|---|
| Domečky s možností mazání: | Ne |
| EAN: | 7 393 080 366 139 |
| Hmotnost, kg: | 37 kg |
| Materiál skeletu: | Ocel |
| Metoda(y) sečení: | BioClip®/Zadní výhoz |
| Počet žacích nožů: | 3 ks |
| Šířka záběru, cm: | 94 cm |
| Systém pohonu: | Řemenový |
| Tloušťka materiálu žacího ústrojí: | 3 mm |
| Typ nože: | BioClip®/Výhoz |
| Typ žacího ústrojí: | Combi |
| Výška sečení, max., mm: | 75 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 25 mm |
| WEEE Classified: | No |