Žací ústrojí Combi112 pro komerční ridery
Obj. č. 967693501
Vysoce výkonné žací ústrojí Combi 112 cm / 44". Inovativní technické řešení společnosti Husqvarna, které nabízí dvě metody sečení - mulčování a zadní výhoz posečené trávy na plochu - v jednom žacím ústrojí. Velmi odolná konstrukce žacího ústrojí,… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
64 999 Kč
53 718,18 Kč bez DPH
Popis produktu
Vysoce výkonné žací ústrojí Combi 112 cm / 44". Inovativní technické řešení společnosti Husqvarna, které nabízí dvě metody sečení - mulčování a zadní výhoz posečené trávy na plochu - v jednom žacím ústrojí. Velmi odolná konstrukce žacího ústrojí, vylisováno z jednoho kusu ocelového plechu.Parametry produktu
| Antiskalpovací kolečka: | 0 |
|---|---|
| Domečky s možností mazání: | Ne |
| EAN: | 7 391 736 397 797 |
| Hmotnost, kg: | 57 kg |
| Materiál skeletu: | Ocel |
| Metoda(y) sečení: | BioClip®/Zadní výhoz |
| Počet žacích nožů: | 3 ks |
| Povrchová úprava žacího ústrojí: | Práškový lak |
| Šířka záběru, cm: | 112 cm |
| Systém pohonu: | Belt |
| Tloušťka materiálu žacího ústrojí: | 3 mm |
| Typ nože: | Pro mulčování/výhoz |
| Typ žacího ústrojí: | Combi |
| Výška sečení, max., mm: | 80 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 25 mm |