Žací ústrojí HUsqvarna Combi 122 cm pro ridery
Obj. č. 967649101
Žací ústrojí Combi 122 cm pro ridery nabízí 2 metody sečení - BioClip® a zadní výhoz.Vhodné pro R 400 series II.
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
69 990 Kč
57 842,98 Kč bez DPH
Parametry produktu
| Antiskalpovací kolečka: | 3 |
|---|---|
| Domečky s možností mazání: | Ne |
| EAN: | 7 391 736 292 504 |
| Hmotnost, kg: | 73 kg |
| Materiál skeletu: | Ocel |
| Metoda(y) sečení: | BioClip®/Zadní výhoz |
| Počet žacích nožů: | 3 ks |
| Šířka záběru, cm: | 122 cm |
| Systém pohonu: | Belt |
| Tloušťka materiálu žacího ústrojí: | 3 mm |
| Typ nože: | BioClip®/Výhoz |
| Typ žacího ústrojí: | Combi |
| Výška sečení, max., mm: | 75 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 25 mm |
| WEEE Classified: | No |