Žací ústrojí Husqvarna R 180 pro komerční ridery
Obj. č. 967985601
Profesionální velkokapacitní žací ústrojí se zadním výhozem. Husqvarna R 180 je vysoce odolné žací ústrojí se zadním výhozem a šířkou záběru 180 cm určené pro rider Husqvarna P 535HX. Navrženo pro profesionální uživatele, kteří hledají široké a… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
219 990 Kč
181 809,92 Kč bez DPH
Popis produktu
Profesionální velkokapacitní žací ústrojí se zadním výhozem. Husqvarna R 180 je vysoce odolné žací ústrojí se zadním výhozem a šířkou záběru 180 cm určené pro rider Husqvarna P 535HX. Navrženo pro profesionální uživatele, kteří hledají široké a vysoce výkonné žací ústrojí pro efektivní sekání velkých trávníků a hrubé trávy. Hřídel poháněná kuželovým soukolím. Hydrostatické nastavení výšky.Parametry produktu
| Antiskalpovací kolečka: | 5 |
|---|---|
| Domečky s možností mazání: | Ano |
| EAN: | 7 392 930 295 360 |
| Hmotnost, kg: | 250 kg |
| Materiál skeletu: | Ocel |
| Metoda(y) sečení: | Zadní výhoz |
| Nastavení výšky sečení: | Manuální |
| Počet žacích nožů: | 3 ks |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Povrchová úprava žacího ústrojí: | Práškový lak |
| Šířka záběru, cm: | 180 cm |
| Systém pohonu: | Řemenový |
| Tloušťka materiálu žacího ústrojí: | 4 mm |
| Typ nože: | Pro výhoz |
| Typ žacího ústrojí: | Zadní výhoz |
| Výška sečení, max., mm: | 90 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 30 mm |