Palivová pumpička
Palivová pumpička pro snadné startování.
Obj. č. 970466903
Foukač s velkou foukací sílou a komfortním popruhem, s nímž bude úklid vašeho pozemku rychlý a jednoduchý. Ovládání foukače je intuitivní a plynulé díky tempomatu na horní nastavitelné rukojeti. Vše od snadného startu s pomocí palivové pumpičky,… (pokračovat ve čtení)
na prodejně 18. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 20. 5. 2026
Palivová pumpička pro snadné startování.
Pohodlné polstrované popruhy s bederním pásem pro snížení zátěže.
Pomocí tempomatu si můžete nastavit stálou rychlost foukání pro nepřetržitou práci bez upravování.
Dokonalé vyvážení, pohodlná rukojeť a intuitivní klávesnice poskytují vynikající ergonomii pro pohodlnou práci.
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 10 000 g |
|---|---|
| EAN: | 7 392 930 507 753 |
| Ekvivalentní hladina vibrací rukojeti (ahv, eq), m/s²: | 6 m/s² |
| Foukací síla při max. výkonu: | 22 N |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 110 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 113 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, měřená dB(A): | 110 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 10 kg |
| Max. foukací síla: | 22 N |
| Max. průtok vzduchu v trysce (kulatá): | 13 m³/min |
| Max. průtok vzduchu v trysce (kulatá): | 768 m³/h |
| Max. rychlost průtoku vzduchu (kulatá tryska): | 121 m/s |
| Maximální otáčky motoru při zatížení: | 7 000 ot./min |
| Objem palivové nádrže: | 1 l |
| OEM Nosný popruh: | Integrovaný |
| Rychlost při volnoběhu, ot./min: | 2 520 ot./min |
| Sada pro vysávání OEM: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 466 g/kWh |
| Typ trysky OEM: | Kulatá |
| Výstupní výkon: | 2 kW |
| Výstupní výkon: | 2 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdroj napájení: | Benzin |
| Zdvihový objem válce: | 52 cm³ |