Snadno se ovládá
Motor je uložen podélně, proto je tělo pily štíhlé a pila se snadno ovládá.
Obj. č. 967205716
Elektrická řetězová pila s příkonem 2000 W, s 16" vodicí lištou je určena pro profesionály, jako jsou např. truhláři a elektrikáři. Nabízí celkově vynikající výkon, ovladatelnost a ergonomii, díky vynikajícímu řeznému výkonu, robustní konstrukci a… (pokračovat ve čtení)
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 27. 5. 2026
Přijďte si tento produkt osobně vyzkoušet v našem showroomu, kde Vám rádi doporučíme nejlepší řešení a zodpovíme všechny Vaše otázky. Přesvědčte se sami o jeho kvalitě a výkonu!
Adresa & kontaktMotor je uložen podélně, proto je tělo pily štíhlé a pila se snadno ovládá.
Rychlé a snadné napínání řetězu a nasazení vodící lišty s řetězem bez použití nářadí.
Průhledný olejoznak slouží ke kontrole stavu hladiny oleje pro mazání řetězu.
Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro větší pohodlí při práci a snadný přístup k ovládacím prvkům.
Vysoká rychlost řetězu pro rychlé, hladké řezání
V případě zpětného vrhu účinná brzda řetězu aktivovaná setrvačností okamžitě zastaví řetěz, aby se snížila pravděpodobnost zranění.
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 6 850 g |
|---|---|
| Délka lišty (v palcích): | 16 palců |
| Délka vodící lišty: | 40 cm |
| Doporučená délka vodicí lišty, max., cm: | 40 |
| Doporučená délka vodící lišty, min.: | 40 |
| EAN: | 7 393 080 486 134 |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti: | 4 m/s² |
| Generic Chainsaw SubGroups: | Part time use chainsaws |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 91 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 103 dB(A) |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5 kg |
| Jmenovitý výkon: | 2 000 W |
| Napětí: | 230 V |
| Rozteč řetězu: | 3/8" mini |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 15 m/s |
| Typ řetězu: | H37 |
| Typ vodící lišty (dlouhý): | Vrchol s vodícím kolečkem |
| Výkon: | 2 |
| Výstupní výkon: | 2 kW |
| WEEE Classified: | Yes |
| Zdroj energie: | Elektrický |
| Zubová opěrka: | Namontována |