Variabilní rychlost pojezdu
Rychlost pojezdu lze snadno nastavit podle vašich potřeb a stavu trávníku.
Obj. č. 967862304
Sekačka na trávu s 47 cm širokým pracovním záběrem a 2 sloty pro akumulátory, kompatibilní se všemi akumulátory Husqvarna pro větší pohodlí, hospodárnost a delší provozní dobu. Tichý a efektivní provoz s nulovými emisemi. Ergonomický design zahrnuje… (pokračovat ve čtení)
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 20. 4. 2026
Přijďte si tento produkt osobně vyzkoušet v našem showroomu, kde Vám rádi doporučíme nejlepší řešení a zodpovíme všechny Vaše otázky. Přesvědčte se sami o jeho kvalitě a výkonu!
Adresa & kontaktRychlost pojezdu lze snadno nastavit podle vašich potřeb a stavu trávníku.
Ergonomicky zalomená rukojeť a snadno uchopitelná ovládací páka umožňují snadné ovládání.
Rychlé a snadné nastavení rukojeti ve dvou různých výškách.
Přední a zadní rukojeti se snadným úchopem usnadňují zvedání do úložných prostor, auta nebo při přenášení po schodech.
Rychlé a snadné nastavení výšky sečení. Jednou pákou pohybujete celým skeletem sekačky.
Rukojeť lze jednoduše složit, aby sekačka zabírala minimum prostoru při skladování a přenášení.
Nízká hladina hluku zajišťuje příjemné pracovní podmínky a snižuje rušivý efekt pro okolí.
Dva akumulátory zajišťují dlouhou dobu provozu a možnost pracovat efektivněji s menším počtem přerušení.
Automatické zvýšení rychlosti nože při sečení v náročných podmínkách přináší větší výkon, aniž byste museli sami provádět jakékoli úpravy.
Režim savE™ maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE™ zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
Intuitivní a snadno použitelná klávesnice se všemi informacemi na jednom místě pro pohodlné ovládání.
U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
| Akumulátor a nabíječka: | Ano |
|---|---|
| Bezdrátové připojení: | BLE-HAPP |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 1 kW |
| EAN: | 7 392 930 883 277 |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 82 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 95 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, měřená dB(A): | 94 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 26 kg |
| Kolečka s ložisky, přední/zadní: | Ano/Ano |
| Materiál skeletu: | Kompozit |
| Měkká rukojeť: | Ano |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Model akumulátoru: | 40-B140, 36V / 4,0Ah |
| Možnosti nastavení výšky rukojeti: | 2 |
| Mulčovací ucpávka BioClip®: | Ne |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Nastavení výšky sečení: | Centrální |
| Objem sběrného koše, litry: | 55 l |
| Ovládání plynu: | Ne |
| Počet akumulátorů v ceně: | 2 |
| Poháněná kola: | Zadní |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Pracovní kapacita: | 800 m² |
| Přednastavené otáčky, ot./ min: | 3 000 ot./min |
| Průměr kol, přední, mm: | 170 mm |
| Průměr kol, zadní, mm: | 210 mm |
| Ráfky, materiál: | Plast |
| Rozvor, cm: | 67 cm |
| Rukojeť nastavitelná do stran: | Ne |
| Rychlost dopředu, max.: | 5 km/h |
| Rychlost dopředu, min., km/h: | 3 km/h |
| Sada BioClip®: | K dispozici jako příslušenství |
| Šířka záběru, cm: | 47 cm |
| Sklopná rukojeť: | Ano |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Typ nabíječky: | 40-C80 |
| Typ rukojeti: | Ergonomická rukojeť (skrz sběrný koš) |
| Typ sběrného koše: | Tkaninová ochrana proti prachu |
| Vibrace rukojeti: | 0 m/s² |
| Výška sečení, max., mm: | 75 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 20 mm |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| WEEE Classified: | Yes |
| Zdroj energie: | Akumulátor |