Počítadlo provozních hodin
Počítadlo provozních hodin pro snadnou kontrolu provozní doby a intervalů servisu a údržby.
Obj. č. 970622201
Husqvarna TC 112 je zahradní traktor, který zvládá manévrování v úzkých průchodech a snadno seče velké travnaté plochy. Užívejte si pohodlnou pracovní pozici díky ergonomicky umístěným pákám, intuitivním pedálům umístěným vedle sebe a žacímu ústrojí… (pokračovat ve čtení)
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 1. 5. 2026
Přijďte si tento produkt osobně vyzkoušet v našem showroomu, kde Vám rádi doporučíme nejlepší řešení a zodpovíme všechny Vaše otázky. Přesvědčte se sami o jeho kvalitě a výkonu!
Adresa & kontaktPočítadlo provozních hodin pro snadnou kontrolu provozní doby a intervalů servisu a údržby.
Dva přední světlomety pro dobrou viditelnost při jízdě za tmy.
Nastavení pohodlné polohy sedadla bez použití nářadí pro rychlé nastavení při řízení.
Pohodlná jízdní poloha a ovládání díky nastavitelnému sedadlu a snadno přístupným ovládacím prvkům. Snadné nastavení výšky sečení pomocí pružiny.
Žací ústrojí je vybaveno antiskalpovacími kolečky, která snižují riziko skalpování trávníku při sekání nerovných ploch.
Kompaktní design pro snadnou navigaci v úzkých průchodech a snadné skladování, když se nepoužívá.
Systém pro jízdu vzad se zapojeným žacím ústrojím se aktivuje klíčkem zapalování. Minimalizuje se tak riziko náhodného použití této funkce.
Snadná kontrola hladiny paliva skrze průhledné okénko
Páka pro spuštění žacího ústrojí.
Dva samostatné pedály pro jízdu vpřed a vzad. snadné, intuitivní ovládání.
Další funkce díky přiloženému tažnému háku, který umožňuje použití mnoha příslušenství.
Ovládací páčky pouze na jedné straně usnadňují nastupování a vystupování na druhé straně.
Velký sběrný koš shromažďuje posekanou trávu a ve výsledku zanechává čistý trávník.
Snadné spuštění v každém počasí bez sytiče. Stačí otočit klíčkem a jet.
Snadné ovládání rychlosti a směru pomocí pedálem ovládané hydrostatické převodovky. Samostatné pedály pro jízdu vpřed a vzad.
Snadno přístupné nastavení výšky sečení pro lepší ergonomii. Díky pružině je nastavení požadované výšky sečení ještě snadnější.
| Antiskalpovací kolečka: | 2 |
|---|---|
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 8 kW |
| EAN: | 7 333 377 396 616 |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 773 g/kWh |
| Generator: | 12 |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 83 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 97 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 211 kg |
| Kapacita akumulátoru, Ah: | 20 Ah |
| Materiál sedadla: | PU |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Název motoru: | HS 413AE |
| Objem palivové nádrže: | 6 l |
| Olejový filtr: | Ne |
| Počet válců: | 1 |
| Počítadlo provozních hodin: | Digitální |
| Pojezd: | Ovládaný 2 pedály |
| Přednastavené otáčky, ot./ min: | 2 800 ot./min |
| Přední ochrana: | K dispozici jako příslušenství |
| Přední váleček: | Ne |
| Rozměry pneumatiky, přední: | 15x6-6 |
| Rozměry pneumatiky, zadní: | 18x8.5-8 |
| Rychlost dopředu, max.: | 9 km/h |
| Rychlost dozadu, max.: | 5 km/h |
| Sběrný koš: | Součást dodávky |
| Šířka záběru, cm: | 95 cm |
| Typ převodu / náhonu: | Hydrostatický |
| Typ sedadla: | Standardní |
| Typ volantu: | Ergonomický |
| Typ vzduchového filtru: | Kazeta s předfiltrem |
| Výrobce motoru: | Husqvarna |
| Výrobce převodovky: | Hydro-Gear |
| Výška opěradla sedadla: | Středně vysoké |
| Výška sečení, max., mm: | 100 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 25 mm |
| Výstupní výkon: | 8 kW |
| Výstupní výkon: | 8 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Základní stroj, délka, cm: | 167 cm |
| Základní stroj, výška, cm: | 110 cm |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdvihový objem válce: | 413 cm³ |
| Značka motoru: | Husqvarna |